ааааа, давно пора випустити тематичну збірку віршів за результатами поїздки )
Всі святкують. Переходьте до голосування у останньо опублікованому записі.
Я прибамбас з Ківаловим обожнюю. А вірші які, зачитатися можно. Мабуть у Підрахуя одна дівчина, навіть така блядовита не може викликати ерекцію. Він вимушений брати на допомогу іншу, більш досвідчену.
вірші супер...теж плачу...Геніально!!!
(надихає)
правильно писати - шалАвлівиє. від слова шалАва
ну, нас же там не було, може, того дійсно, не сталося, чимало дурних пліток пускають.
я шось Кідалова савсєм не понімаю
пора давно навчитись їздити по пяні
його авто і так ніхто вже не спиняє
то навички він мати міг би непогані
показував факьЮ усім мєнтам,
кидався шашликами очєнь мєтко
забув шо він не вдома є, а там
його скрутили і упакували в клєтку
а він же просто із мєнтом хотів вїбати
він шось пиздів - вони його не панімали
як шкода шо попав він до чужих за грати
бо наші моцно піздюлєй йому б напхали
він був не сам. канєшно шо його сопровождали
блядь України і Всесвітня українська блядь
вони напевно сесію на двойки поздавали
і на курорт із Підрахуйом їздили перездавать
зДАВАЛИ задніми числАми,здавали усно і орально
та доля готувала несподіваний ваще подвох
хоть як не вйобували дєвки генітально
шо заробили - всьо віддали Підрахую за залог
я ржав з віршів. потім свайо напишу, тре ше ялинку вбрати...
Такая мысль пришла - вот бы наши депутаты "нэдоторкани" по-чаще заграницу летали отдыхать - глядишь, всех полиция-то и пересадит!
Думаю, все подстроено. Это пиар дряхлеющего самца-молотобойца. Уже так давно себя не модно вести. Разве только есть особая надобность.
А жена им тоже-поди гордится. Мало что мужик живет "все в дом, все в семью", так еще и не донимает ее своей интимной самореализацией старческой. Едва ли это первая порция студенток на ее памяти. Ну так и чего париться?
Завісніки і підараси
Не зрозумівши все відразу
В Сірьожу гонють шо піздєц
Пиздять що в падлу двє моделі
На страпонє єво вєртєлі
Залог давалі
І на моді
Под новий
Охуєнний год
Коли дитя Марії родить
Віагри вже ні грамма в рот
Мол рєктор ти
Ні нігру, ні моделю
Лиж тільки в етиці
Як цитаделі
Суддів судити
За народ
Мол що ти коляд
І яку дівицю
Чи може славну молодицю
Чи може двірника служницю
Не можеш взяти в оборот
Скажу ханжі - ідіть ви в жопу!
Слуга народу - хуй ні в роду!
Як монумент в любу погоду!
Деантологією в морду!
На длань візьме собі закон
Хоч в жмеринці
Хоч в крушавелі
Він кожної тої моделі
Із цициьками як в царителі
Їбав він ваши норми в рот
Они по ходу с Конюхом на др отдыхали)))
іспортіл дєвочкам празднег, нігадяй, напився!
ківалов - целка!!!
http://tsn.ua/ukrayina/kivalov -nazvav-povidomlennya-pro-debo sh-u-zhenevi-chornim-piarom.ht ml
http://v-n-zb.livejournal.com/ 1894517.html#cutid1 а глазкі у Шизгари в короні шаловлівиє )
а може мадам Кивалова сама его отпустила отдохнуть)??а миски заместо горничной и ..и горничной,ну так сказать посменная работа)
а старичок кивалов молодец..я бы тоже двух Прынцессок вдул! эх и горячо бы нам было в женеве! не то что с старой шлюхой женой. кстати судя по фото жены это и не удивительно
как можно в злдравом уме эбать этот ходячий труп??
+5000) прежде чем завидовать сделай из себя прЫнцессу или прЫнца, а не жри булки и макароны заедая выковырянными козюльками из носа
Жалко, що воно не зірвалося з того балкона
та може все-таки вони в бібліотеці якісь книжки шукали?
плакать хочецця, такі дівчатка і таке мурло - як фізично, так і морально...
ох я би м писав-не -переписав)))0