такое лицо( запавшие щеки, ввалившиеся глаза, лоб упавший на нос и тяжелый затуманенный взгляд ) видел пару раз в жизни у знакомых . все они были нариками со стажем.причем на тяжелых
О мої богі, яка красата. Як ератічна ізгібаються його брові. А єта нєбрєжно положена руках, ой янімагу. Більше фоток, більше!
РАГУЛЬ ГОДА ааааааа,
и ведь самое прелестное, что он очень гордится этой фотографией!
цей Санатан схожий на якогось маньяка...або ні...на графа Дракулу в якомусь малобюджентному кіно. Вбрання, яке він віробляе (іншого слова для цього немає) - це справжне "буйство дешевих тканин", суцільних жар. ХТО ЙОГО ЗІРКОЮ ЗРОБИВ??? зробіть його обратно))))
У санатана мозколомний вираз обличчя, аж очі болять дивитися.
мне шо?теперь и кофе не попить?капездец......таким место только в том сайте и только,канеш,с такой оценкой.
Це мені одному здається, що ці діоє схожі на персонажів фільму "Яйцеголові"? Чи це просто фотка невдала?
Бідний Санатан - на свої 26 років вже так полисів. Не знаю, можливо, якісь втирання в голову потрібно зробити. Можливо, миш"яка... Можливо, вливання...
оу шіт!!! факін шіт!(закреслено)
тобто, я вражений до глибини корінців вролосся...
ето же какая красота звйоздна на нас смотріт...какой"ум"
а заточкі їхні чого лишень варті:)))
підари. прости Господи
Аааааа! Це ж пєрвий в мірє самєц мукли!!!!!!!!!