Ну раз пішла така жара - на кого схожий Санатан, так на молодого Володю Уль"янова, ті ж широкі калмицьки скули, той же розріз очей, ті ж залисини, йому б борідка і менш хтивий вираз їбальника і був би, як справжній "крокоділ мірових революцій" в молодості.
я где-то читала, что Марлен Дитрих, чтобы подчеркнуть скулы, вырвала задние зубы. сколько ж, бля, Сатанан, или как там его, их себе ликвидировал? там кажется и передних не хватает, как-то по дибильному лицо выглядит!
нє це один з персонажів фільму "Баффі - винищувачка вампірів" при чому без грима...
Уааааа, зачем он такой страшный??? Сатанан гидроцефал http://www.art-med.ru/dict/wor d86.asp , а то, шо он считает себя звездой, это побочный эфэкт его хвори.
А второго вообще не знаю.
Варвара має рацію...то не смішно..очевидно що у Сатани того є якісь відхилення...бо в здорової людини не може бути такої форми голови ..ні такого обличчя! ну ладно про зовнішність, фіг з ним...але ж воно тупе як валянок..
а Санатан прищурився хтиво і шепоче:
"киць-киць-киць, Ларсон, іді сюда праказнік"
я думаю, він відмовився
бо мати Хамер і фотографуватись з Санатаном будучи потилицею до фотоаппарата якось некошерно
а може Ларсончика не предупредили,шо он звязда?и треба буть на зйомке гвезд?
мені здається, що цей кадр дещо незбалансований
права рука Санатана явно мала пошкрябувати пальцями по лисині Ларсона
мотив - Ларсон ходить тільки в червоному спортивному косцюмі, що є викликом для дизайнерської оцінки Санатана
але Ларсон або відмовився від зйомки, або не встиг приїхати через поломку Хамера чі скінчився бензин в тому
проте план зйомки вирішили не змінювати, оскільки він подобається Санатану, а Ларсон кожен може домалювати в своїй уяві або в фотошопі
мо-моєму він узагалі хворий. н, я серйозно. така форма голови -- це ненормально. та й тіло якесь рахітичне, ніби в 10літнього хлопчика, і то, знову ж таки, хворого.
з рисами обличчя теж явний непорядок. про інтілєкт мовчу, тут уж нічо не падєлаєш, мобуць.
та я власне не знаю, чи вони теє...:)
просто така файна зовнішня оболонка не дала мені змоги підібрати їм іншу характеристику:))
шо і дантес теж?...за олійника чула, а за нього вперше таке читаю...
не тільки )))
в мене теж перша думка була - " о, Бівіс!! Живий Бівіс!"
Бачу тепер що бівіс з баттхедом таки с натури намальовані були, я раніше думала що таких в житті не буває )))) А воно он як.. БУВАЄ ! ))
там у него много фотографий :) и все красивые :)