Не соромно? Диитина мала чим не вгодила?
А хто єсмь єнтот прєдставіцєль багєми з отпріском? Морда ліца нємного пахожа на видающєгося рєжіссьора саврємєнності, гражданіна Горова, творца многіх кліпов і всякой другой гадосці, але шото он посєдєл, нєбріт, жирьон і слішком загарєлий...
А ваабще дуже прикро, що органи опіки і піклування рідко проглядуют таблоїди і прочую нєчість, там для них работи і стопудовово хавчіна на сотні лєт впірьод...
та ну, всьо в порядку, тіки треба сумочку соотвєтствующу купить:
Ну може тепер хоч цуциків мучити не будуть. А бебіків мені не шкода. Хоча ні, от доцю чєти сумська/борсюк шкода до сліз.
Бля...Прям "мадонно с младенцем".
да-да, з тотально ошалілим дебільним виразом обличчя, зовсім як у татка
тепер понятно чому у наших "слівок"(от слова "слів")такі проблемні діти)) воно ж с пєльонок уже курить і п"є! куди катіться нація!!!
Як би я не намагався,
Бути сильним шоб здавався,
...там-барам-барарам...
Тріснеш!!!)))
распошла такая п"янка, то логотипом ragu.liв мав би бути сам молескін.
а на подарочному молескіні від ragu.liв треба великими золотими літерами напичатати: MOLESKINE!
Если Вам нужен художник для шаржей или карикатур, пожалуйста, вот тут можно посмотреть некоторые шаржи в моём портфолио: http://www.flickr.com/photos/3 9794780@N02/page5/
Нащот "таке саме" – я как раз не согласєн. Бо молескін, канєшна, продумано хорошо: папір гарного качєства, жовтий, як перші випуски "Галицьких контрактів", обложка не засмальцовується, як от у нєкоторих іздєлій Києвполуграфкомбінату, закладка акуратна, карманчик наприкінці, щоб значить можна було трохи грошей заникать, проґумована нитка, аби все те докупи трималося. Виглядіт солідно, пріятно гріє глаз – і всьо то за помірні гроші (це вам не сумочка борі пугачоєва). Одним словом, "взяв у руки – маєш вєщ!"
А то, шо всякі Хемінґвеї геть і слова такого не зналі – молескін, так ці дєтскі шалості можна маркетологам і простіть.
Щодо логотипу: нехай буде кульбаба в бльостках. Якщо Кульбаба дасть свою згоду – то і чудово, а як ні – то навіть краще, хай тоді буде на логотипі натуральна кульбаба, а не силіконова.
ага, "дізайн камєнтов" бггг
ти ще й психолог?
обожнюєш рольові ігри?
"...легендарні записники Moleskine, якими колись користувалися Ван Гог, Ернест Гемінґвей та багато інших хороших людей..." і ви в це вірите? навіть якщо й так, то як блокнотик за 200-500 гривень вас зробить ван гогом чи гемінгвеєм? симулякр у чистому вигляді. хотіти молескін – це те саме шо хотіти таку саму сумочку як у пугачової чи такі самі колготки як у борі моїсеєва, тільки на іншому рівні.
правильно казати "Емінхугей"
меня беспокоит один вопрос, это в тематике вечеринки написано: приходите с детьми, или собаками, и почему котов никто не тащит на банкет? Почему не видели Сумскую с хомяком в кармане или Лорак с попугаем? Организаторы должны быть более выдумчивыми.
Этот крендель напомнил мне одну барышню на площадке, кормила грудью ребёнка до года, в руке сигарета и рядом открытая бутылка пива.