Коментарі

     
 
 
 
 
 
 
Maru (анонімно) 14 вересня 2010  Аксесуари у вигляді дітей - 4

Я не против)

 
 
 
 
 
 
 
 
Maru (анонімно) 14 вересня 2010  Аксесуари у вигляді дітей - 4

Симпатичный карапуз

 
 
 
 
 
 
Віталій) (анонімно) 14 березня 2010  Мармулєтка

Мармулєтку
НА
МИЛО
!!!!
_))

 
 
 
Сірожа (анонімно) 27 лютого 2010  Moleskine - перший приз за кращий логотип Рагу.Лів

Нащот "таке саме" – я как раз не согласєн. Бо молескін, канєшна, продумано хорошо: папір гарного качєства, жовтий, як перші випуски "Галицьких контрактів", обложка не засмальцовується, як от у нєкоторих іздєлій Києвполуграфкомбінату, закладка акуратна, карманчик наприкінці, щоб значить можна було трохи грошей заникать, проґумована нитка, аби все те докупи трималося. Виглядіт солідно, пріятно гріє глаз – і всьо то за помірні гроші (це вам не сумочка борі пугачоєва). Одним словом, "взяв у руки – маєш вєщ!"

А то, шо всякі Хемінґвеї геть і слова такого не зналі – молескін, так ці дєтскі шалості можна маркетологам і простіть.

Щодо логотипу: нехай буде кульбаба в бльостках. Якщо Кульбаба дасть свою згоду – то і чудово, а як ні – то навіть краще, хай тоді буде на логотипі натуральна кульбаба, а не силіконова.

 
 
 
 
 
 
previosСторінки: 17123...789101112...151617next
← Ctrl         Ctrl →