Ммм...
Обожнюю агресивні та безпідставні обвинувачення.
Одразу всі комплекси користувача видко
тобто Ваш аргумент "він рагульський" тільки тому, що не вбачаєте нічого хорошого? В крокодилів найміцніша шкіра серед тварин та й загалом красива структура. Гадаю "хвалити" щось не входить в формат даного місця для обсирання усього не світі
тобі вже навіть китайською не допоможе.
сірожа – молодець
Справедливості ради треба сказати, що оті молескіни всігда (тоїсть з 1986 года) випускались совсєм даже як маскульт: якийсь італьяшка прикупив собі паперову мануфактурку, і під ето дєло придумав підходящу легенду.
Хемінґвей же, Оскар Вайльд і прочі митці пользовалися безімянними блокнотами, які ваяли на колінці всякі хто попало. Відповідно, якість в них була яка завгодно; а оті знамениті якоби обложки робили з усяких огризків – щоб проізводство було максимально дешеве. Кстаті, єслі внімательно почитать бумажку, яку вкладають в каждий молєскін, то там цього как би і не приховують – тільки слова підібрані так удачно, що виходить, буцімто це "такий самий молескін".
Ага, купи – і сразу будеш талантливий і вухатий, як Ван Ґог. Я, кстаті, купив собі аж три.
А що хорошого в блокному з крокодилячої шкіри?
а можна ще раз і українською?
загалом мова йшла про блокнот, себто аксесуар. Буде тема про головні убори – прокоментую.
я не художник, тому логотип навряд чи намалюю, але в якості ідеї пропоную в логотипі використати образ Проні Прокоповни, бо вона найліпше втілює суть саме українських рогулів.
а я футболом зажурений і піздєц...
а раптом новоізбранний ЦЕ побачить?
я канцелярська маньячка
тоже хочу таке
вобночас я люблю людей з незапліснявілим підходом до своєї роботи. мені подобається те, що була запропонавана ідея не просто дати нам свою продукцію, а одразу ж додати до неї наше лого, а то так приз був би не від рагу.лів, а від молєскіна.
звичайно не тому.
на мій вибір також не вплинуло ні те, що купував Ван Гог, ні те, що купував Гемінгвей.
але все одно я купила молєскін тому що він є частиною маскульту, бо інакше я б про нього і не взнала. хоча якби язайшла в магазин і вибирала з ряду записників, то скоріше за все обрала б саме молєскін. він якось у моїй голові збігається з тим, яким має бути записник. Ну хіба що ціна не збігається)
пропустив слово "стають" – має бути третім
коли міфи частиною маскульту, вони автоматично перетворюються на рагульство.
не думаю, що Хемінгуей купляв молєскіни тому що їх купляв Ван Гог, а Ван Гог – тому, що їх купляв Хемінгуей.
Не буду сперечатися. Я й сама його використовую. І частково саме через силу міфу навколо бренду. Я – рагуль.
http://blog.luxuryproperty.com /wp-content/uploads/2008/07/cr oc-hat-2.jpg
Що скажете?
І ми коли-небудь помремо, так що давайте в них щось писати поки цього не сталося)
їх, між іншим, юзає не тіки половина нашого столичного бомонду, а ше і мєнєджери побогачє, які снідають і обідають у яппі ))
так шо – гггггггг, шановні
Навпаки "молодий дермантін" – це шедевр гопніко-жлобського стилю. А от крокодилова шкіра якраз і є виявом pure рагулізмом періоду зародження гламурних тєчєній чи,пардон,тєчьок!
з яких пір крокодилова шкіра ознака рагулізму? Інше діло "молодий дермантин стилізований під крокодил". А якщо це справді crocodile, то аргумент більш ніж безпідставний.
...легендарні записники Moleskine, якими колись користувалися Ван Гог, Ернест Гемінґвей та багато інших хороших людей... – ага , ы всы вони давно померли :( :))
На одном закрытом коллективном бложике, откуда вы стырили дизайн каментов и прочего, молескин имеет совсем другую славу)