Коментарі

     
 
 
 
 
 
 
Сірожа (анонімно) 25 лютого 2010  Moleskine - перший приз за кращий логотип Рагу.Лів

Справедливості ради треба сказати, що оті молескіни всігда (тоїсть з 1986 года) випускались совсєм даже як маскульт: якийсь італьяшка прикупив собі паперову мануфактурку, і під ето дєло придумав підходящу легенду.

Хемінґвей же, Оскар Вайльд і прочі митці пользовалися безімянними блокнотами, які ваяли на колінці всякі хто попало. Відповідно, якість в них була яка завгодно; а оті знамениті якоби обложки робили з усяких огризків – щоб проізводство було максимально дешеве. Кстаті, єслі внімательно почитать бумажку, яку вкладають в каждий молєскін, то там цього как би і не приховують – тільки слова підібрані так удачно, що виходить, буцімто це "такий самий молескін".

Ага, купи – і сразу будеш талантливий і вухатий, як Ван Ґог. Я, кстаті, купив собі аж три.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
previosСторінки: 17123...891011121314151617next
← Ctrl         Ctrl →